مجموعه فرودیزاین، تولید کننده انواع مبلمان سفارشی

ایده های جذاب برای تغیر دکوراسیون منزل | قبل و بعدهای جذاب دکوراسیون
جستجو کردن
Close this search box.
ایده های جذاب برای تغیر دکوراسیون منزل | قبل و بعدهای جذاب دکوراسیون
ایده های جذاب برای تغیر دکوراسیون منزل | قبل و بعدهای جذاب دکوراسیون

آخرین مطالب

مشاهده آخرین محصولات

جدید ترین و بهترین محصولات ما را در فروشگاه فرودیزاین مشاهده نمایید.

جهت سفارش محصولات می توانید به صورت خرید آنلاین و یا تماس با مجموعه اقدام نمایید.

اگر محصول دیگری مد نظرتان است تنها کافیست عکس محصول مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید تا با کیفیتی مثال زدنی آن را برایتان بسازیم…

دسته بندی محصولات:

ست مبلمان

مبل ال

کاناپه

مبل تک نفره

مبل اداری

ست میز و صندلی غذاخوری

میز غذا خوری

صندلی غذاخوری

صندلی بار

نیمکت

پاف

میز جلو مبلی

میز تلویزیون

میز عسلی

میز بار

میز کنسول

تخت

میز آرایش

پا تختی

شلف و کتابخانه

جا کفشی

تابلو

آینه

ساعت

ایده های جذاب برای تغیر دکوراسیون منزل | قبل و بعدهای جذاب دکوراسیون

ایده های جذاب برای تغیر دکوراسیون منزل | قبل و بعدهای جذاب دکوراسیون

به قول جان اِف کندی تغییر قانون زندگی است! یک لحظه می‌تواند یک روز را تغییر دهد، یک روز می‌تواند یک زندگی را تغییر دهد و یک زندگی می‌تواند دنیا را تغییر دهد. تغییر یعنی یک قدم به سمت حال خوب و زندگی جدید! حتی گاهی جابه‌جا کردن چند تابلوی روی دیوار نیز می‌تواند قدمی به سمت اتفاقی مثبت باشد. تغییر دکوراسیون یکی از ملزومات زندگی ماست تا همیشه بتوانیم شاداب و باطراوت بمانیم. اگر شما به دنبال ایده‌هایی برای تغییر دکوراسیون‌تان هستید، پیشنهاد می‌کنم این مطلب را مطالعه کنید. ما در اینجا عکس‌هایی از تغییر دکوراسیون منزل قبل و بعد را بررسی کرده‌ایم و ترفندهایی را جهت طراحی بهتر منزل‌تان به شما پیشنهاد داده‌ایم.

به یاد داشته باشید که تغییر دکوراسیون بیشتر از هر چیزی ظرافت و هنر شما را می‌طلبد. شما باید بتوانید تمامی قوانین دکوراسیون داخلی را از تعادل و تقارن گرفته تا ست کردن وسایل خانه رعایت کنید تا نتیجه‌ی مطلوبی را بگیرید. در ادامه با بررسی قبل و بعد دکوراسیون‌های مختلف نکات متنوعی را با شما مرور می‌کنیم که مطمئنا در تغییر دکوراسیون‌تان بدرد خواهند خورد.

ایده های جذاب برای تغیر دکوراسیون منزل | قبل و بعدهای جذاب دکوراسیون

در تغیر دکوراسیون منزل رنگ‌ها هستند که احساس می‌آفرینند.

دنیای رنگ‌ها چه‌ها که نمی‌کند. اگر باور ندارید نگاهی به تغییر دکوراسیون زیر بیندازید. استفاده از رنگ صورتی پررنگ در ورودی خانه به کلی فضا را تغییر داده است و استایل شخصی و منحصربفرد به فضا بخشیده است. به یاد داشته باشید که اولین احساس همیشه مهم است و ورودی خانه دقیقا چنین نقشی را در دکوراسیون ما بازی می‌‎کند.

استفاده از کمی خلاقیت در این فضا باعث شده است که پیش نمایشی از دکوراسیون داخلی‌ در همان بدو ورود به مهمانان‌‌ ارائه شود. خوشبختانه در مورد ورودی خانه شما مجبور نیستید که از پالت رنگی اتاق نشیمن استفاده کنید و می‌توانید رنگ دلخواه‌تان را برای این فضا انتخاب نمایید. اما با این حال یکی دو رنگ را از اتاق نشیمن انتخاب کنید تا فضای کلی خانه‌تان هماهنگ و منجسم باشد.

اگر ورودی شما کوچک است، سعی کنید که از رنگ‌های روشن استفاده کنید تا فضا از اندازه‌ی واقعی خود بزرگتر بنظر برسد. این ترفند همه جا کاربرد دارد و همیشه آن را بخاطرتان بسپارید.

در بخش بعدی از همین دکوراسیون به دفتر کار می‌رسیم که با تغییر رنگ دیوار به سبز و استفاده از آویزهای گیاهی فضای منحصربفردی ایجاد شده است. همیشه قبل از استفاده از رنگ دلخوا‌ه‌تان در مقیاس بزرگ نمونه‌ای از آن در گوشه‌ای اتاق تست کنید و تاثیر نور بر روی آن ببینید. به یاد داشته باشید که رنگ‌ها در اثر نور و روشنایی ممکن است رنگ متفاوتی را به نمایش بگذارند که شاید به رنگ دلخواه‌تان نباشد.

در تغیر دکوراسیون منزل با تغییرات کوچک تفاوت‌های بزرگی بسازید.

واقعیت این است که لوازم تزئینی و دکوری نقش مهمی در دکوراسیون منزل بازی می‌کنند و حتی تحقیقات نشان داده است که تزئین دیوارها رابطه‌ی مستقیمی با خلاقیت اعضای خانواده‌تان دارد. نگاهی به تغییر دکوراسیون زیر بیندازید تا جمله بالا را بهتر درک کنید. تغییر دکوراسیون منزل قبل و بعد در دو عکس زیر هر کسی را شگفت‌زده می‌کند.

ایده های جذاب برای تغیر دکوراسیون منزل | قبل و بعدهای جذاب دکوراسیون

در تغیر دکوراسیون منزل رنگ‌های تیره نیز می‌توانند انتخاب خوبی باشند.

با اینکه رنگ‌های روشن همچون سفید و کرمی به عنوان رنگ دیوار متداول‌تر هستند، اما شما می‌توانید برای تغییر دکوراسیون خود به سمت رنگ‌های تیره نیز بروید. در اتاق نشیمن زیر با تغییر رنگ دیوار به مشکی حس و حال کلی فضا تغییر یافته است و نتیجه دکوراسیونی شیک و منحصربفرد شده است. در واقع این کنتراست بین دیوارها و سقف و کفپوش است که روح و جان تازه‌ای به این فضا بخشیده است.

کنتراست یکی از مهم‌ترین اصول طراحی داخلی می‌باشد اما اینکه چگونه و کی باید از آن استفاده کنید، نکته‌ی بسیار مهمی است که باعث می‌شود دکوراسیون شما حرفه‌ای تر بنظر برسد.

ایده های جذاب برای تغیر دکوراسیون منزل | قبل و بعدهای جذاب دکوراسیون

 کاغذ دیواری ایده‌ی خوبی برای تغییر دکوراسیون‌ منزل است.

خوشبختانه این روزها انواع رنگ‌ها، الگوها و تکسچرهای متنوع از کاغذ دیواری‌ها وجود دارد که به راحتی می‌توانید متناسب‌ترین طرح را برای دکوراسیون‌تان پیدا کنید. مثلا در دکوراسیون زیر با انتخاب کاغذ دیواری مناسب، رنگ و طرح جالبی به فضا اضافه شده است. فقط به هنگام انتخاب کاغذ دیواری حتما به میزان نور و روشنایی فضا نیز توجه کنید. تغییر دکوراسیون منزل قبل و بعد را در دو عکس زیر می‌توانید ببینید.

الگوهایی با رنگ‌‎های روشن یا فلزی انعکاس نور را در پی دارند و انتخاب خوبی برای فضاهای کم نور یا کوچک هستند. در طرف دیگر رنگ‎‌های تیره نور را جذب می‌‎کنند و این تصور را در بیننده ایجاد می‌کنند که دیوارها در نزدیکی شخص قرار دارد و در نتیجه اتاق کوچک‌تر بنظر خواهد رسید. توجه به جزئیات ریز را فراموش نکنید تا راحت‌تر بتوانید فضای دلخواه‌تان را بسازید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مبل فروشی تهران | فروشگاه مبلمان فرودیزاین

این روزها دیوار تاکید یا همان Accent Wall در طراحی داخلی منزل بسیار ترند شده است و شاید ایده‌ی خوبی برای تغییر دکوراسیون باشد. دیوار تاکیدی یا Accent Wall که به اسم دیوار کانونی یا دیوار فیچر نیز شناخته می‌شود، دیواری است که طرحی متفاوت‌تری نسبت به دیوارهای دیگر خانه دارد. این تفاوت ممکن است از طریق رنگ، متریال، بافت، الگو و پترن یا هر چیز دیگری ایجاد شده باشد.

ایده های جذاب برای تغیر دکوراسیون منزل | قبل و بعدهای جذاب دکوراسیون

دیوار تاکیدی می‌تواند به نقطه کانونی دکوراسیون شما تبدیل شود و بهتر است که دیوار پشت شومینه، دیوار قفسه‎‌های توکار، دیوار پشتی تلویزیون، دیوار پشتی تخت یا دیوار پشتی کابینت‎‌ها و سینک ظرفشویی را بدین منظور انتخاب کنید. اگر اطلاعات کافی در این مورد ندارید، می‌توانید مطلب “همه چیز در مورد دیوار تاکیدی یا Accent Wall” را مطالعه نمایید.

در تغیر دکوراسیون منزل شاید نیاز است مبلمان‌تان را تغییر دهید.

بیایید در ابتدا نگاهی به دکوراسیون زیر بیندازیم. همانطور که مشاهده می‌کنید با تغییر میز و صندلی‌های ناهارخوری، آویز روشنایی و رنگ میله‌ها فضا به کلی تغییر کرده است. کنتراست بین رنگ سفید و مشکی در این فضا ترکیب رنگی جالبی را به وجود آورده است که مطمئنا همیشه مد روز خواهد ماند. اگر به دنبال خرید مبلمان مدرن برای دکوراسیون‌تان هستید، پیشنهاد می‌کنم حتما سری به فروشگاه اینترنتی مبلمان فرودیزاین بزنید. انواع جدیدترین مدل‌های مبلمان روز را می‌توانید در این فروشگاه آنلاین بیابید و ان را مطابق با دکوراسیون‌تان سفارشی سازی نمایید.

روشنایی نقش مهمی در دکوراسیون خانه بازی می‌کند.

شاید تا به حال به این موضوع توجه نکرده‌اید که روشنایی نقش مهمی در دکوراسیون خانه بازی می‌کند. استفاده از آباژور، نورپردازی مناسب سقف (لوستر، چراغ‌) و یا حتی نورپردازی مخفی را فراموش نکنید. حتما باید نور را در سطوح مختلف پخش کنید و آن را به صورت متعادل در فضا تنظیم نمایید.

در دکوراسیون زیر با اینکه تغییرات زیادی دیده می‌شود، اما یکی از مهم‌ترین آن‌ها توجه به نور کافی اتاق است. نکته‌ی بعدی انتخاب رنگ سفید به عنوان رنگ غالب فضا است. توجه کنید که رنگ‌های روشن مخصوصا سفید با انعکاس نور فضا را بزرگتر نشان می‌دهند و به همین خاطر انتخاب عالی برای فضای کوچک هستند. سعی کنید در مورد فضاهای تنگ و تاریک به سمت

یکی دیگر از تغییراتی که در این فضا دیده می‌شود، استفاده از کاغذ دیواری در بخش کوچکی از فضا است که باعث شده است فضای ناهارخوری از نشیمن جدا شود. علاوه بر این الگوهای کاغذ دیواری باعث جذابیت بصری فضا شده‌اند.

برای فضاهای کوچک رنگ‌های روشن استفاده کنید.

این نکته را در بالا نیز اشاره کردیم، اگر می‌خواهید فضای کوچک‌تان بزرگتر بنظر برسد، باید رنگ‌های روشن را برای آن انتخاب کنید. نگاهی به تغییر دکوراسیون منزل قبل و بعد آشپزخانه زیر بیندازید تا بهتر متوجه منظور ما شوید.

 کنتراست را فراموش نکنید.

کنتراست با استفاده از رنگ‌ها واضح‌ترین و ساده‌ترین روش‎ ایجاد تضاد در فضا می‌باشد. در بیشتر فضاها دیده می‌شود که هیچ توجهی به کنتراست یا تضاد نمی‌شود و دقیقا به همین خاطر است که این فضاها یکنواخت و کسل کننده بنظر می‌رسند.

 به هنگام تغییر دکوراسیون منزل قبل و بعد ورودی خانه را جدی بگیرید.

عمولا فضای ورودی خانه در دکوراسیون داخلی نادیده گرفته می‎‌شود اما باید بگوییم که این کاملا اشتباه است. حتی اگر ورودی خانه‌تان زیاد بزرگ نیست باز می‌توانید فضای شخصی و منحصربفرد خودتان را داشته باشید که در عین زیبایی، کاربردی نیز باشد. نگاهی به تغییر دکوراسیون منزل قبل و بعد در زیر بیندازید.

ایده های جذاب برای تغیر دکوراسیون منزل | قبل و بعدهای جذاب دکوراسیون

ما در این مطلب سعی کردیم ترفندهای جالبی را برای تغییر دکوراسیون منزل به شما معرفی کنیم. شما می‌توانید با کمی گشت و گذار در سایت‌های مختلف ایده‌های جالب‌تر دیگری را نیز مشاهده نمایید. سعی کنید از استعداد و نبوغ خود استفاده کنید تا بتوانید این ترفندها را به خوبی با هم ترکیب و دکوراسیون منحصربفردی را برای خودتان بسازید.

اگر به دنبال تغییرات اساسی در دکوراسیون‌ منزل‌تان هستید، پیشنهاد می‌کنم که حتما سری به فروشگاه آنلاین فرودیزاین بزنید. علاوه بر این ما برای راحتی شما عزیزان مشاوره‌ی رایگانی را برای خرید انواع مبلمان در نظر گرفته‌‎ایم تا بتوانیم مسیر خرید شما را هموارتر نماییم. شما می‌توانید با تماس با این شماره، از خدمات رایگان مشاوره خرید مبلمان برای هر فضایی استفاده کنید.

بنظرتان کدام یکی از تغییر دکوراسیون منزل قبل و بعد در بالا جذاب‌تر بودند؟ شما چه ترفند جذاب دیگری را برای تغییر دکوراسیون منزل پیشنهاد می‌کنید؟ خوشحال می‌شویم که هر نظر و پیشنهاد که دارید را با ما در میان بگذارید.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
ایده های جذاب برای تغیر دکوراسیون منزل | قبل و بعدهای جذاب دکوراسیون

فرودیزاین

تولید مبلمان با کیفیت و سفارشی
انجام تمام کارهای ژورنالی و سفارشی شما

On Key

Related Posts